♫musicjinni

Polska potencjalnie w grupie śmierci. Lewandowski bez gola. Remis w polskim hicie | Misja Futbol #59

video thumbnail
Reprezentacja Polski poznała potencjalnych rywali w mistrzostwach Europy 2024. Oczywiście, najpierw trzeba do nich awansować... ale jeśli to się uda, to czeka nas arcytrudne zadanie. Na Biało-Czerwonych w grupie D czekać będą: Francja, Holandia i Austria. Czy tylko cud może sprawić, że wyjdziemy z tej grupy? Czy jeszcze za wcześnie, aby o tym rozmawiać, bo przecież czeka nas jeszcze potyczka z Estonią i Walią lub Finlandią, co przecież nie wydaje się zadaniem prostym do wykonania.

Wciąż nie najlepiej spisuje się natomiast Robert Lewandowski. Polak od powrotu po kontuzji rozegrał siedem spotkań, w których strzelił dwa gole i to w jednym meczu, z Alaves. Przełamanie miało nadejść w spotkaniu z Atletico Madryt, ale niestety nic z tego nie wyszło. To kolejny mecz bez bramki napastnika reprezentacji Polski. Czy w Barcelonie zaczną rozliczać Polaka z braku goli?

Śląsk Wrocław zremisował 1:1 w meczu na szczycie PKO BP Ekstraklasy. Ten mecz miał pokazać, że Śląsk jest w stanie walczyć z każdą drużyną w Ekstraklasie, natomiast Raków mógł się przełamać po dwóch remisach. W pierwszej połowie lepiej spisywali się goście z Częstochowy i za sprawą bramki Sonny'ego Kittela, do szatni schodzili z przewagą jednego gola. Po przerwie to gospodarze ruszyli do przodu i po fatalnym błędzie Vladana Kovacevica w 67. minucie, Piotr Samiec-Talar doprowadził do wyrównania. Tym samym, na półmetku sezonu Śląsk wciąż jest liderem z 37 punktami na koncie, a Raków plasuje się na 4. miejscu, ze stratą 8 punktów do lidera.

O tym wszystkim porozmawiamy w "Misji Futbol", a gośćmi Radosława Majdana będą: Łukasz Olkowicz, Dariusz Szpakowski, Piotr Wołosik. Połączymy się także z rzecznikiem prasowym Legii Warszawa, Bartoszem Zasławskim, żeby dowiedzieć się, co z perspektywy klubu, wydarzyło się w czwartek, w Birmingham. Zapraszamy od godz. 9.50.

POLSKA POZNAŁA RYWALI W BARAŻACH O EURO 2024. TRUDNE WYZWANIE DLA REPREZENTACJI

HEJ BARAŻE | WALIA - POLSKA | POLSKA - ESTONIA | BARAŻE 2024 | (Hej Sokoły Parodia)

MAMY TO!!! Zobaczcie, co działo się w szatni po awansie na EURO 2024!

POLSKA JEDZIE NA EURO 2024!!! WALIA POKONANA, SZCZĘSNY BOHATEREM! ANALIZA + KONFERENCJA PROBIERZA

POLSKA kontra ESTONIA. Baraże o EURO 2024. ESTOŃSKI piłkarz komentuje. FAKT LIVE SPORT

Reprezentacja Polski - Droga na Mundial 2022 ᴴᴰ

Reprezentacja Polski - Droga do Ćwierćfinału EURO 2016 ᴴᴰ

Dlaczego Polska NIE MOŻE awansować na EURO 2024?

POLSKA - ESTONIA | BARAŻE 2024 | EURO 2024

Reprezentacja Polski - Droga na EURO 2016 ᴴᴰ Przeżyjmy to jeszcze raz!

WSZYSTKIE NOGI NA POKŁAD! Ruszyły przygotowania do barażów o EURO 2024

Czy Polska pokona Walię w meczu baraży Euro 2024? #reprezentacjapolski #euro2024

Przesymulowałem GRUPĘ POLSKI NA EURO 2024! 🔥 Symulacja FC24

PROBIERZ I BOREK – BARAŻE, NIEUDANE ELIMINACJE EURO 2024, PRZYSZŁOŚĆ KADRY - PRZESŁUCHANIE #3

TAK SZPAKOWSKI SKOMENTOWAŁ MECZ WALIA - POLSKA! OGROMNA RADOŚĆ I EUFORIA OD KULIS | FINAŁ BARAŻY

KTO DZIŚ JAKO OSTATNI AWANSUJE NA EURO 2024?!

JEDZIEMY NA EURO! Za kulisami barażowego finału z Walią

PROBIERZ OGŁOSIŁ POWOŁANIA! TO ONI POWALCZĄ O EURO 2024. ANALIZA I OCENA

REPREZENTACJA, PROBIERZ, POWOŁANIA - ODLICZANIE DO BARAŻY O EURO 2024

WALIA vs Polska Finał Baraży EURO 2024 | Wszystkie bramki reprezentacji Polski przeciwko Walii!