♫musicjinni

1/2 Finału MŚ Katar vs Polska 31 - 29 - KATAR 2015

video thumbnail
Finał mistrzostw świata piłkarzy ręcznych nie dla Polaków. W półfinale biało-czerwoni przegrali z gospodarzem turnieju - Katarem 29:31. Początek spotkania należał do graczy Michaela Bieglera, którzy zaczęli z impetem i kilkukrotnie obejmowali dwubramkowe prowadzenie. Znakomicie spisywał się Michał Jurecki, który w pierwszych 30 minutach zanotował aż 6 trafień, a starcie zakończył z ośmioma golami. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do Katarczyków. Na przerwę schodzili z prowadzeniem 16:13. W drugiej części spotkania mnożyły się błędy Polaków w ataku, a rywale zbyt łatwo dochodzili do sytuacji rzutowych. W ich szeregach kapitalnie spisywał się bramkarz Danijel Szarić, który miał bardzo wysoki procent udanych interwencji. Mimo pogoni w końcówce biało-czerwoni nie zdołali odrobić strat i w niedzielę powalczą o brąz.

Zygfryd Kuchta o sędziowaniu w półfinale MŚ - KATAR 2015

Polska vs Chorwacja / Poland vs Croatia 24:22 - KATAR 2015

Adam Wiśniewski spełnił swoje marzenia, Polska vs Hiszpania 29:28 - KATAR 2015

Michał Jurecki - gryźliśmy parkiet przez 60 min - Polska vs Chorwacja 24:22 - KATAR 2015

Pracowity dzień wolny Reprezentacji Polski przed półfinałem MŚ - KATAR 2015

Joan Cañellas trener Reprezentacji Hiszpanii po porażce z Polską 28:29 - KATAR 2015

Michał Jurecki - zrobiliśmy wszystko by dogonić Katar - KATAR 2015

Bartek Jurecki podsumował mecz Polska vs Katar w 1/2 Finału MŚ - KATAR 2015

Nietypowy trening Polaków przed meczem z Danią - KATAR 2015

Sławek Szmal o szansach w starciu z Katarem podczas MŚ - KATAR 2015

Monika Stachowska Reprezentantka Polski w piłce ręcznej o Michale Szybie i MŚ - KATAR 2015

Powitanie polskich medalistów MŚ - KATAR 2015

Kamil Syprzak o medalu MŚ - KATAR 2015

To najpiękniejszy dzień w życiu Michała Szyby Polska - Hiszpania 29:28

Michał Jurecki przed meczem Polska vs Chorwacja 24:22 grał w koszykówkę - KATAR 2015